МІЖНАРОДНІ МОЖЛИВОСТІ

# Дайджест новин учасників Ініціативи

Постійна рубрика, яка публікує на інформаційних ресурсах проєкту новини та іншу  цікаву інформацію учасників Ініціативи.

Новина від: Університет митної справи та фінансів

Університет митної справи та фінансів надає широкі можливості міжнародної мобільності для своїх студентів мови. Пропонуємо Вашій увазі умови участі в освітніх програмах в рамках співпраці УМСФ з міжнародними організаціями та ЗВО-партнерами.

Collegium Humanum – Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie (Collegium Humanum – Warsaw Management University, Варшавський Університет Менеджменту (Республіка Польща) – програма подвійних дипломів (без ЗНО)

Спеціальності:

Бакалавріат:

1. Міжнародний туризм та готельна справа

2. Проектний менеджмент

3. Менеджмент міжнародних правових відносин

Магістратура:

1. Проектний менеджмент в IT

2. Менеджмент підприємства

3. Міжнародний туризм та готельна справа

4. Право

Головна перевага – партнерство надає учасникам змогу отримати диплом двох зразків (вітчизняного та європейського). Вступ без складання ЗНО.

Uniwersytet Łódzki (Universityof Lodz), Лодзький Університет (Республіка Польща)

Навчання за програмою двостороннього обміну (протягом одного семестру):

1.     Студенти 2-4 курів

2.     Володіння англійської або польської не нижче В1 (бажано сертифікат, але не обов’язково)

University of Lodz надає безкоштовне навчання протягом семестру. Витрати на візові формальності, транспорт та проживання покриває учасник (гуртожиток надає Університет, проживання сплачує учасник)

Відгуки учасників: Валерія Криша та Люда Черниш

KOREATECH: KOREA UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & EDUCATION (Південна Корея)

Визнаний найкращим інженерним університетом Кореї за рівнем технічної оснащеності лабораторних приміщень і престижності професорів.

Умови участі:

1.  Студенти 2-4 курcів, магістри, аспіранти.

2.  Володіння англійською мовою.

3. Cтудент вже вивчає корейську мову або обирає таку навчальну програму на час перебування в Корейському Університеті, яка передбачає вивчення корейської мови.

Університет KOREATECH покриває витрати учасників на навчання, розміщення у гуртожитку та надає підтримку (стипендію). Витрати на переліт та візові формальності має взяти на себе учасник.

Відгуки учасників

National Taxan dCustoms Administration of Hungary, NTCA

У рамках партнерства з Митною та податковою адміністрацією Угорщини є можливість долучитись до щорічного студентського навчального візиту міжнародного формату до м. Будапешт.

Учасники матимуть можливість поглибити свої знання у сфері митної системи світу та законодавства Європейського Союзу, а також дізнатись про правозастосовну політику NTCA та інноваційні напрямки фіскальної політики митних адміністрацій світу. 

Відгук учасника:

Сіренко Катерина: «Будь-яка поїздка – це круті спогади, але цей візит поєднує приємне з корисним та несе особливі емоції. Студентський візит до столиці Угорщини Будапешту залишив особливі спогади про країну, про місцеві визначні пам’ятки і колорит місцевості, про людей, з якими познайомилися під час самої подорожі.

Насичена програма поєднувала лекції від провідних фахівців NTCA та цікаві екскурсії. За ці 5 днів нам розповіли про:

– історію угорської митниці,

– об’єднання фіскальної служби та митниці за 2 роки та створення NTCA (Національна податкова та митна адміністрація) та стратегію її розвитку;

– виявлення контрабанди, нелегальної зброї, наркотиків та підробок.

Ми відвідали центр тренування службових собак та на власні очі побачили їх умови проживання, процес пошуку собакою наркотиків й тютюну та дізналися про методики їх дресирування. Крім того, відвідали головне управління аеропорту. Ще цей візит допоміг підтягнути розмовну англійську, що дуже корисно з практичної точки зору. Ми отримали цікаві та інформативні знання про митну систему світу та Угорщини в цілому, які допоможуть в подальшому навчанні та роботі”.

З усіх питань щодо участі у міжнародних програмах УМСФ звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків: тел. (056) 756-05-58,

Facebook: https://www.facebook.com/IntRelDept.UCF/,

Instagram: https://www.instagram.com/intreldept_ucf/.

Related Posts

Новини Новини Постійне опитування

ТОП 7 ПЕРШОЧЕРГОВИХ НАПРЯМІВ РЕФОРМУВАННЯ МИТНИЦІ

13 травня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив оновлений план реформування системи органів, що реалізують державну митну політику, який містить 60 заходів. З огляду на… Докладніше…

Новини

Семінар «Запровадження режиму спільного транзиту в Україні. Застосування NCTS»

Запрошуємо взяти участь у дистанційному семінарі «Запровадження режиму спільного транзиту в Україні. Застосування NCTS», який відбудеться 22 квітня 2021 року о 15:00 в он-лайн форматі… Докладніше…

Новини

ОГОЛОШЕННЯ про організацію конкурсу проектів (Молодіжний хакатон) на тему:«Реалізація митної політики як передумова забезпечення економічної безпеки та сприяння міжнародній торгівлі»

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) спільно з Університетом митної справи та фінансів (м. Дніпро) та Університетом державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) проводять… Докладніше…

Дайджест новин учасників Ініціативи Новини Новини

До вашої уваги випуск інформаційного бюлетеню «Дайджест новин учасників Ініціативи» №18 (22.03 – 05.04.2021)

📌У цьому випуску:  НОВИНИ УЧАСНИКІВ ІНІЦІАТИВИ   Щомісячний моніторинг сприяння торгівлі в Україні №64  «Чи підтримуєте Ви функціонування Державної митної служби як єдиної юридичної особи?» (результати… Докладніше…