Уряд запроваджує процес надання транзитних спрощень для приєднання України до режиму спільного транзиту NCTS

12 серпня Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо запровадження процесу надання транзитних спрощень, що стане наступним етапом імплементації положень Конвенції про процедуру спільного транзиту до митного законодавства України та приєднання до Нової Комп’ютеризованої системи транзиту (NCTS).

Постановою врегульовано процедуру та алгоритм проведення митними органами оцінки відповідності підприємства умовам для надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення, а також затверджено форми документів, необхідні для надання таких дозволів.

Проект прийнятої постанови «Про деякі питання надання дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення» розроблено Мінфіном спільно з Держмитслужбою та опрацьовано з експертами Єврокомісії. Таке рішення направлене на подальше виконання митних зобов’язань за Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС.

Приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту та NCTS надасть можливість митним органам України запровадити обмін митною інформацією з 35 країнами у режимі реального часу, зменшити затримки вантажів на кордоні через підвищення ефективності здійснення аналізу ризиків та визначення переліку необхідних контрольних процедур щодо товарів ще до їх прибуття на митний кордон України.

Практична реалізація євроінтеграційних проектів, зокрема, NCTS, сприятиме формуванню безпечних ланцюгів постачання товарів, наданню суттєвих спрощень митних формальностей для підприємств з високим ступенем довіри, підвищенню ефективності ведення їх бізнесу за рахунок економії часових та фінансових витрат.

Нагадаємо, що на минулому тижні Уряд затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій окремих типів.

 

Докладніше https://bit.ly/2PIAz6u

Related Posts

Новини Новини Постійне опитування

ТОП 7 ПЕРШОЧЕРГОВИХ НАПРЯМІВ РЕФОРМУВАННЯ МИТНИЦІ

13 травня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив оновлений план реформування системи органів, що реалізують державну митну політику, який містить 60 заходів. З огляду на… Докладніше…

Новини

Семінар «Запровадження режиму спільного транзиту в Україні. Застосування NCTS»

Запрошуємо взяти участь у дистанційному семінарі «Запровадження режиму спільного транзиту в Україні. Застосування NCTS», який відбудеться 22 квітня 2021 року о 15:00 в он-лайн форматі… Докладніше…

Новини

ОГОЛОШЕННЯ про організацію конкурсу проектів (Молодіжний хакатон) на тему:«Реалізація митної політики як передумова забезпечення економічної безпеки та сприяння міжнародній торгівлі»

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) спільно з Університетом митної справи та фінансів (м. Дніпро) та Університетом державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) проводять… Докладніше…

Дайджест новин учасників Ініціативи Новини Новини

До вашої уваги випуск інформаційного бюлетеню «Дайджест новин учасників Ініціативи» №18 (22.03 – 05.04.2021)

📌У цьому випуску:  НОВИНИ УЧАСНИКІВ ІНІЦІАТИВИ   Щомісячний моніторинг сприяння торгівлі в Україні №64  «Чи підтримуєте Ви функціонування Державної митної служби як єдиної юридичної особи?» (результати… Докладніше…