ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ГРАНТІВ

Вебінар

2 листопада 2020 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій провів вебінар “Вимоги до учасників конкурсу грантів” для потенційних учасників Конкурсу грантів “Громадська оцінка роботи регіональних митниць”. 

Вебінар провели Андрій Бутін, експерт проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», старший науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Костянтин Михайличенко, менеджер грантів та контрактів проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. 

Під час вебінару Андрій Бутін розказав про тематику і пріоритети конкурсу грантів і навів деякі приклади можливих напрямів досліджень проєктних пропозицій.  
Костянтин Михайличенко детально розповів про вимоги до учасників конкурсу грантів: критерії прийнятності заявників та прийнятності витрат у проєктах, порядок подання грантової заявки, зокрема про аплікаційну форму, бюджет проекту, супровідні документи, інформацію про всі необхідні документи, які мають бути подані на конкурс, а також граничні терміни їх подачі, письмових запитів і консультацій, контактну інформацію ІЕД (e-mail, телефони, веб-сайт, веб-форми). 
 
Спікери відповіли на запитання учасників вебінару. 

Презентація «Тематика і пріоритети конкурсу грантів: оцінка роботи регіональних митниць, тематика та критерії такої оцінки, що ми хочемо отримати у підсумку, як досягти результату» доступна (укр) за посиланням. 

Презентація «Конкурс грантів “Громадська оцінка роботи регіональних митниць”. Порядок подання грантової заявки: аплікаційна форма, бюджет проєкту, супровідні документи, критерії прийнятності заявників та прийнятності витрат у проєктах» доступна (укр) за посиланням. 

Повний запис вебінару доступний на сторінці YouTube ІЕД за посиланням.

Вебінар відбувся в рамках проекту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Європейського Союзу, Міжнародного фонду «Відродження», Atlas Network.

Related Posts

Новини Новини

ТОП 7 ПЕРШОЧЕРГОВИХ НАПРЯМІВ РЕФОРМУВАННЯ МИТНИЦІ

13 травня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив оновлений план реформування системи органів, що реалізують державну митну політику, який містить 60 заходів. З огляду на… Докладніше…

Новини

Громадська Ініціатива «За чесну та прозору митницю», як організація, що виконує моніторинг впровадження реформ у митній сфері, проводить опитування «Програма Авторизованих економічних операторів (АЕО). Чи потрібні Вам спрощення процедур при митному оформленні?».

Опитування для підприємств, які здійснюють ЗЕД.  Це опитування дозволить оцінити обізнаність суб’єктів ЗЕД щодо впровадження АЕО в Україні.   Запрошуємо Вас пройти коротке опитування!  Ви можете… Докладніше…

Дайджест новин учасників Ініціативи Новини

До вашої уваги випуск інформаційного бюлетеню «Дайджест новин учасників Ініціативи» №12 (28.12.2020 – 11.01.2021)

📌У цьому випуску:  НОВИНИ МИТНИЦІ    ✔️ У грудні 2020 року Держмитслужба виконала план надходжень на 125,5%  ✔️ Набрала чинності Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю і… Докладніше…

Моніторинг Новини

Моніторинг. Випуск 62

Період моніторингу:25 листопада 2020 року – 10 січня 2021 року Нормативно-правові акти, що набрали чинності Україна ратифікувала Угоду про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА Уряд на… Докладніше…