Постійно діючий конкурс грантів для учасників громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» в умовах російської агресії проти України

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

в рамках програми «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю»,
що фінансується Європейським Союзом,
ОГОЛОШУЄ ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
для учасників громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю»
в умовах російської агресії проти України
Максимальний розмір гранту (грн)145 000
Мінімальний бюджет проекту (грн)100 000
Загальний бюджет конкурсу (грн)820 000
Тривалість проєктів2-3 місяці
Кінцевий термін подання грантових заявокПостійно діючий конкурс
Орієнтовна дата засідання Грантової комісіїПо мірі надходження грантових заявок

З січня 2020 року ІЕД реалізує проект «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю». Проєкт спрямований на здійснення заходів зі сприяння успіху в реалізації реформ у митній сфері шляхом зміцнення спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) та активізації діалогу між державою та неурядовими організаціями.

Оскільки 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабні бойові дії в Україні, що призвело до незворотних, руйнівних наслідків в усіх сферах життя, ІЕД переорієнтовує пріоритети грантового конкурсу.

Мета конкурсу.

Посилення спроможності учасників громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» здійснювати моніторинг якості надання сервісів регіональними митницями Держмитслужби та Держприкордонслужбою в умовах війни.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства – учасники громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» (повний список на сайті проєкту https://tinyurl.com/mvk8wt6p), які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні;

• спроможність впроваджувати грантові проєкти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);
• наявність будь-якого з інформаційних каналів (сторінка у фейсбуці, телеграмі, Твіттері, вайбері, інстаграмі, веб-сайт тощо).

Пріоритети конкурсу

Моніторинг задоволеності якістю сервісів, які надаються регіональними митниці Держмитслужби та Держприкордонслужбою (щодо режиму переміщення товарів через митний кордон та перетину державного кордону громадянами України) (див.прикр.файл із методологією такого моніторингу “Моніторинг перетину кордону – методологія”)

Проєктна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (розсилку матеріалів проєкту, повідомлення в соціальних мережах, ЗМІ тощо).

Отримувач гранту відповідає за моніторинг стану впровадження проєкту та оцінювання його результатів, дотримання комунікаційної політики та брендування проєктів ЄС. Отримувач гранту подаватиме звіти у форматі, визначеному ІЕД.

Інші суттєві умови

Максимальний розмір гранту – 145 000 грн

Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн

Загальний бюджет конкурсу – 820 000 грн

Тривалість проєктів – 2-3 місяці.

Кінцевий термін подання грантових заявок постійно діючий конкурс.

Орієнтовна дата засідання Грантової комісії – по мірі надходження грантових заявок

Зверніть, будь ласка, увагу на аплікаційну форму, бюджет проєкту (із рекомендаціями з підготовки бюджету проєкту), стандартну грантову угоду, методологію оцінки грантових заявок та критерії прийнятності, з якими ви можете ознайомитись нижче!

Додаток А. Аплікаційна форма

Додаток Б. Бюджет проєкту (Рекомендації з підготовки бюджету проєкту)

Моніторинг перетину кордону – методологія

Інструкція до матриці проекту

Додаток С. Стандартна грантова угода

Методологія оцінки грантових заявок

Критерії прийнятності

Проєктні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу customs@ier.kyiv.ua одним електронним листом. Додатки до проєктної пропозиції мають бути додані у форматі .docx, .xlsx або .pdf. Кожен додаток слід надсилати одним окремим файлом. У випадку неможливості надіслати проєктну пропозицію одним електронним листом (в разі великого обсягу додатків), грантова заявка може бути розміщена на файлообмінних системах із зазначенням посилання на неї.

Подані на конкурс матеріали не рецензуються. Про результати конкурсу буде повідомлено публічно та окремим листом організації.

Рішення про підтримку або відхилення грантової заявки схвалюється колегіально Грантовою комісією. Грантова комісія залишає за собою право надати заявнику вимоги щодо доопрацювання грантової заявки.

Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає.

Причини відмови в підтримці грантових заявок не повідомляються.

Зверніть увагу, що консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи, будь ласка, надсилайте на електронну адресу customs@ier.kyiv.ua.

Команда Проєкту «Підтримка «Громадської ініціативи «За прозору та чесну митницю»
customs@ier.kyiv.ua

http://tfdialogue.ier.com.ua/

Related Posts

Новини

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) запустив три Telegram-канали про санкції, міжнародну підтримку та економіку України під час війни

Підписатись можна ось тут: «Світ з Україною»: Новини та аналітика про міжнародну підтримку й допомогу Україні. «Економіка України»: Новини та аналітика про економіку України під час війни.… Докладніше…

Документи Новини Новини Постійне опитування

ТОП 7 ПЕРШОЧЕРГОВИХ НАПРЯМІВ РЕФОРМУВАННЯ МИТНИЦІ

13 травня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив оновлений план реформування системи органів, що реалізують державну митну політику, який містить 60 заходів. З огляду на… Докладніше…

Нове щомісячне опитування підприємств Новини Новини

23-тє Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» (березень 2024)

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) випустив 23-тє  Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» за березень 2024 року. Метою проєкту є швидкий… Докладніше…

Дайджест новин учасників Ініціативи

До вашої уваги випуск інформаційного бюлетеню «Дайджест новин учасників Ініціативи» № 57 (грудень 2023)

📌У цьому випуску: Головні новини Нове щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» Випуск 19. листопад 2023 Економічні тенденції з точки зору бізнесу (листопад… Докладніше…

Нове щомісячне опитування підприємств Новини Новини

22-ге Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» (лютий 2024)

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) випустив 22-ге  Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» за лютий 2024 року. Метою проєкту є швидкий… Докладніше…