Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) спільно Університетом митної справи та фінансів (м. Дніпро), Університетом державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) та Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ІМВ), проводять конкурс проєктів «Молодіжний хакатон» на тему: «Поштові відправлення: безпека, контроль, контрабанда» (далі – Хакатон).
Хакатон проводиться в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який реалізується ІЕД за сприяння Європейського Союзу, та співфінансування МФ «Відродження» та ATLAS Network.
Конкурс проводиться з метою набуття його учасниками відповідних компетентностей щодо здатності визначати та вирішувати комплексні проблеми реалізації митної політики держави, як передумови забезпечення економічної безпеки та сприяння міжнародній торгівлі на основі критичного осмислення наукового та емпіричного матеріалу, розробки й обґрунтування оптимальних адміністративних та правових рішень.
До участі в конкурсі «Молодіжний хакатон» запрошуються студенти закладів вищої освіти, у яких викладаються дисципліни з митного права або міжнародної торгівлі.
Як проводиться Хакатон. Під час Хакатону команди мають підготувати та презентувати проєкт, у якому буде запропоновано підхід до вирішення наданого завдання (кейсу), а також зняти короткий відеоролик на задану тематику.
Завдання (кейси) для команд будуть підготовлені організаційним комітетом конкурсу. Проєкт-вирішення кейсу має бути підготовлений командою в у форматі презентації (файл ppt, pptx). Презентація має містити усі положення, зазначені у п. 13 загального регламенту проведення Хакатону. Відеоролик має бути знятий і наданий оргкомітету в окремому файлі тривалістю до 2х хвилин. Презентація і відеоролик мають бути надіслані в електронному вигляді до оргкомітету у визначений строк. Організаційний комітет створить Журі, яке оцінить подані проєкти. Команди мають підготувати публічну презентацію і представити свій проєкт перед Журі протягом 10-ти хвилин виступу в онлайн форматі та продемонструвати відеоролик. Журі окремо оцінюватиме надіслану презентацію вирішення кейсу та онлайн виступ команд.
Коли проводиться Хакатон:
19 листопада 2021 року з 14 години отримання командами завдання та проведення для них консультацій.
23 листопада 2021 року до 16 години необхідно надіслати електронну версію презентації (проєкту) та підготовленого відеоролику на адресу Журі Хакатону.
24 листопада 2021 року з 14 години представлення проєкту командами у формі виступу в онлайн форматі та демонстрація відеороликів. Будь-яка креативність вітається.
Як взяти участь у Хакатоні. Для участі в Хакатоні необхідно до 17:00 17 листопада 2021 року зареєструвати команду, заповнивши відповідну форму за посиланням: https://forms.gle/JX2f4bPNMr8AQXYAA
Мотивація для команд-учасників. Переможці, які займуть з 1-го по 3-є місце, отримають винагороду.
За додатковою інформацією звертатися: rubanik@ier.kyiv.ua